Výjezd 48 – Technická pomoc, povodeň, čerpání sklepů – Frýdek-Místek 14.9.2024

IMG_0197

Dne 14.9.2024 v 23:40 hod. jsme byli povoláni na „Technická pomoc, povodeň, čerpání sklepů – Frýdek-Místek, Frýdek, ul. Novodvorská č.p. 3422 fa Distep „. Událost se nacházela na sídlišti Slezská. Šlo o „kolektorové chodby které se plníly vodou, víc jak půl metru vody, ohrožena dodávka tepla a teplé vody pro část F-M“. Jednotka čerpala vodu. Ve 4:30 hod. se polovina jednotky přesunula do VL na řešení další události. V 7:30 byla zbývající část jednotky stažena na řešení dalších mimořádných událostí do naší obce.

Předběžná škoda: 0,-

Povolané jednotky: HZS FM, JSDH Frýdek, JSDH Sedliště, JSDH Vyšní Lhoty, SOŠ a VOŠ FM a další.

Povolaná a použitá technika: DA MB Sprinter, OA Škoda Octavia Scout

Účast: 10 členů – Aleš Wczelka, Dalibor Velčovský, Tomáš Velčovský, Aleš Kurek, Jiří Vereš, Pavel Šostý, Radim Šostý, Petr Kupčík, Martin Sikora a Ladislav Rozehnal ml.

Foto: